Logo Quiz

Logo Quiz na Android 13.0

Samsung, a może Szajsung? Rozpoznaj logo w darmowej grze na Android

Codziennie widzimy dziesiątki, a nawet setki różnego typu logotypów firm. W telewizji, w autobusie, w gazecie, internecie, wszędzie. Coca-Cola, Nike, Samsung – graficzne symbole atakują nas ze wszystkich stron. Często działają na naszą podświadomość i nawet nie rejestrujemy, że znamy logo jakiejś firmy. Skoro tak, to może warto sprawdzić, jak bardzo zakorzeniły się one w naszej pamięci? Pomoże nam w tym prosta i darmowa gra na Android – Logo Quiz. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ponad 1000 znaków firmowych
  • 18 poziomów
  • Ranking najlepszych wyników

Wady

  • Grafiki nie są zawsze czytelne

Dobry
7

Codziennie widzimy dziesiątki, a nawet setki różnego typu logotypów firm. W telewizji, w autobusie, w gazecie, internecie, wszędzie. Coca-Cola, Nike, Samsung – graficzne symbole atakują nas ze wszystkich stron. Często działają na naszą podświadomość i nawet nie rejestrujemy, że znamy logo jakiejś firmy. Skoro tak, to może warto sprawdzić, jak bardzo zakorzeniły się one w naszej pamięci? Pomoże nam w tym prosta i darmowa gra na Android – Logo Quiz.

Rozgrywka

Logo Quiz to niezbyt skomplikowana gra, która jednak potrafi dostarczyć sporo dobrej rozrywki. Gra polega na rozpoznawaniu logo danej firmy na podstawie niekompletnego obrazka. Jeżeli rozpoznamy logo, wystarczy, że wpiszemy nazwę firmy i przechodzimy dalej. Logo Quiz to aż 18 poziomów i ponad 1000 różnego typu logo do rozpoznania.

W Logo Quiz gracz może uzyskać podpowiedź, a jego postęp w grze wyświetlany jest w postaci statystyk. Gra prezentuje też tablicę najlepszych wyników, więc oprócz frajdy z rozpoznawania kolejnych grafik, możemy przy okazji zmierzyć się z naszymi znajomymi i innymi graczami.

Nawigacja

Sterowanie w Logo Quiz jest banalnie proste. Wystarczy wybrać dany poziom i logo, a następnie wpisać jego nazwę, aby przejść do kolejnego obrazka.

Grafika

Również graficznie Logo Quiz nie wyróżnia się, ale ma bardzo czytelny i minimalistyczny wygląd, przez co pozwala się skupić na grze. Gra działa płynnie i szybko.

Opinia

Logo Quiz to świetna i wciągająca gra. Szczególnie przypadnie do gustu wszystkim fanom łamigłówek. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak bardzo obeznany jesteś z różnymi firmami i ich logami, to Logo Quiz jest dla Ciebie.

Logo Quiz

Download

Logo Quiz na Android 13.0